Zastupitelstvo ovládnou Starostové

Vyberte audiozáznam, který chcete načíst do přehrávače.

previous next
 

Občané Vratislavic nad Nisou ve volbách rozhodli o drtivém vítězství Starostů pro Liberecký kraj s lídrem Lukášem Pohankou. Starostové dokonce obsadí většinu křesel v zastupitelstvu – rovných devět. Nemusí tedy hledat ani koaličního partnera.

A kdo by za nás dle výsledků měl rozhodovat v příštím volebním období?

Lukáš Pohanka (SLK)

Jiří Mejsnar (SLK)

Vladislav Krušina (SLK)

Vladimíra Hoření (SLK)

Otto Dvorský (SLK)

Zuzana Kofferová (SLK)

Hana Šimková (SLK)

Marek Bydžovský (SLK)

Zbyněk Nýdrle (SLK)

Lenka Tarabová (Volba pro Vratislavice)

Pavel Jeništa (ČSSD)

Aleš Preisler (Pro sport a zdraví)

Jakub Trakal (Pro sport a zdraví)

Otto Hartig (KSČM)

Vladimír Braun (ODS)

 

(0)(0)

Pravidla diskuze na Našich Vratislavicích vychází z netikety

Nezapomínejte, že na druhém konci diskuze jsou lidé, nikoli počítač. Do diskuze na našem webu se snažte psát to, co byste ostatním dokázali říct i do očí.

Dodržujte obvyklá pravidla slušnosti normálního života. Co je nevhodné v obvyklém životě, je samozřejmě nevhodné i na internetu. Vaše diskuzní příspěvky by se měly vyvarovat nepodložených pomluv a lží. Urážlivé výroky vůči ostatním nejsou vítány. Budeme rádi, když svůj příspěvek uvedete pod svým reálným jménem.

A nakonec - vyhrazujeme si právo vulgární a hrubé výrazy nahrazovat hvězdičkami (vždy s příslušnou poznámkou o redakční editaci komentáře). Nedokážete-li se bez vulgarit vyjádřit, použijte hvězdičky rovnou sami. :-)

Děkujeme Vám, že diskutujete na našem webu a respektujete tyto zásady!

17 komentářů u článku Zastupitelstvo ovládnou Starostové

 1. Gratuluji straně SLK k úžasnému výsledku, zejména Jirkovi Mejsnarovi. Přeju Vám dost sil do těch 4 let a prosím Vás, abyste do Vraťáku vrátili slušnost a nesnižovali se ke hrám "já na bráchu, brácha na mě" jak tomu bývá v libereckém zastupitelstvu.

  (0)(0)
 2. No já jsem už na facebooku napsala, že pravda dostala přes tlamu, tak je asi fér napsat to i tu. Zajímalo by mě, kolik z devíti zastupitelů za SLK se duševně shoduje s obsahem posledního občasníku. Kolik z nich věří, že se tu mělo stavět kasíno, rušit hřiště na rozcestí a ustoupit panelákům atd.
  Ale máme, co si zasloužíme a je třeba to uznat. Gratulovat nemohu, na to byla ta kampaň ze strany Starostů až příliš lživá.
  Ale hádat se tu nechci, a prosím o to i ostatní. Máme, co máme. Jak to dopadne, uvidíme za čas.

  (0)(0)
 3. Miroslav Kalina

  Gratuluji SLK k vynikajícímu výsledku ve volbách.
  Jasná většina obyvatel Vratislavic řekla koho chtějí mít v zastoupení obce a koho ne.
  Jasná většina obyvatel Vratislavic řekla komu věří a komu nevěří.
  A těch pár nespokojených s výsledkem, kteří hledají důvody jinde, jen ne u sebe ????

  (0)(0)
  • Pavel Regner

   48% hlasů při 42% účasti není jasná většina. To už vědí děti v 7. třídě ZŠ.

   (0)(0)
   • Miroslav Kalina

    Pane Regner. Hledal jsem jak Vám, opravdu bez osobního napadání (7.třída), vysvětlit, že Váš matematický výpočet není správný.
    Zasílám Vám odkaz na Váš výpočet, kdyby jste tomu nerozumněl, najdu lehčí vysvětlení.
    "Proč můžeme ve výzkumu dělat závěry jen z několika stovek dotazníků ?"
    http://www.stemmark.cz/vyzkum-je-dialog/
    Pěkný den

    (0)(0)
    • Pavel Regner

     Pane Kalino. Nevím, jak jste na to vy, ale já jsem řádně a úspěšně absolvoval VŠST, zakončenou udělením titulu Ing. Zároveň jsem na výbornou složil zkoušku z předmětu Statistika a pravděpodobnost. Proto od Vás nepotřebuji školení, že 48% hlasů při 42% účasti je jasná většina.

     (0)(0)
    • Miroslav Kalina

     Tak to jsem rád pane Regner, že Vám nemusím hledat další jednoduché naučné materiály pro sedmou třídu.
     Pěkný den.

     (0)(0)
 4. Jana Hladíková

  Gratuluji SLK ke skvělému výsledku ve volbách.
  Bylo jednoznačně řečeno, co si občané Vratislavic přejí.
  Zhrzení politici, kteří se chovají jako zhrzené milenky, by to konečně měli pochopit.
  Jana Hladíková

  (0)(0)
 5. Pavel Regner

  SLK dostalo 48% hlasů, ale to ještě neznamená,že jej polovina občanů Vratislavic podporuje. Přišlo volit jen 42 % oprávněných voličů. A to je málo. Někdy si říkám, že povinná volební účast by měla být povinná, ale na druhou stranu: nevolba je taky volba 🙁
  Občasník SLK si doma uložím a za 4 roky budu porovnávat realitu se sliby!

  (0)(0)
 6. Ing.Petr Jeništa

  Vratislavičtí občané demokraticky rozhodli ve volbách a jejich rozhodnutí se musí respektovat. Na základě čeho (jakých informací, pravd, polopravd až lží) rozhodli, či zda pouze na základě "víry" v dobrotu p. Pohanky a jeho teamu SLK - to je jejich problém. Z jejich svobodné volby vyplývá ale také zodpovědnost kontrolovat, zda jejich favorité splní to, co slíbili? A primární slib zastupitele je, že bude rozhodovat a konat vše ve prospěch občanů, v obecním zájmu. Takže se těším na bohatou účast občanů na jednáních zastupitelstva :-). Na závěr - nerozumím poznámce paní Hladíkové o zhrzených politicích a milenkách, koho tím myslí? Někoho z řad SLK? Zájmový spolek Naše Vratislavice tvoří občané, kteří ve volbách nekandidovali, ne politici. Jsme občané, kteří používají hlavu k racionálnímu myšlení a ne k emocionálnímu rozhodování.

  (0)(0)
  • Miroslav Kalina

   Pane Regner, chcete říct, že 52% voličů nevolilo a proto vyhrála SLK. Prosím Vás, nevíte náhodou kteří voliči ostatních stran opoměli volit a proč ? Kdyby šlo volit 100% občanů Vratislavic, tak by SLK získalo ještě více křesel. Toto vědí děti v 7. třídě ZŠ pane Regner.

   (0)(0)
   • Pavel Regner

    Kdyby šlo volit 100% občanů, tak by mohlo SLK získat o hodně méně hlasů než 48%. Nebo více než 48% a nebo by to zůstalo na 48% a to nikdy už nezjistí. Není to krásné. A volit nešli ti, kteří si nemohli vybrat a nebo to považovali za zbytečné, protože jedni byli pro za 18 a druzí bez dvou za dvacet.

    (0)(0)
    • Miroslav Kalina

     A zazvonil zvonec a pohádky byl konec.

     (0)(0)
    • Petr Jirásko

     Pavle, neztrácej čas. Ten hrdina je přece Kerim !!!

     (0)(0)
    • Miroslav Kalina

     Pane Jirásko, opět jeden z Vašich skvělých a hodnotných příspěvků za lepší Vratislavice, jen jste vynechal v příspěvku jméno Pohanka. Vám zřejmě nedošlo, že právě vaše jednání posílilo SLK a zajistilo jejich ještě lepší výsledek než v minulý volbách. Bohužel souhlasím s občany Vratislavic, že diskuze zde, je pouze ztátou času.
     Pro detektivy, já "kerim" nepoužívám.

     (0)(0)
   • Petra Jirásková

    Pane Kalino - kerime, ne, že by na tom zaleželo, ale bránit se je celkem zbytečné. Asi jste si toho nevšiml, ale ty barevné obrazce u jmen diskutujících nejsou generovány zcela náhodně. Pravděpodobně se přidělují podle emailu nebo IP adresy počítače. Zkreslit to tak může používání více emailovych adres nebo IP adres. Není náhoda, že máte u svého jména stejný obrazec jako kerim 🙂 Jak říkám, vůbec na tom nezáleží a každopádně Vám gratuluji, že jste měl odvahu se konečně pod své příspěvky podepsat jménem.

    (0)(0)
    • Miroslav Kalina

     Vážená paní Jirásková, "kerim" já opravdu nepoužívám. Zkuste ještě trochu přemýšlet, vy na to příjdete.
     Jinak jak tento Váš příspěvek souvisí s názvem článku "Zastupitelstvo ovládnou Starostové"?

     (0)(0)
 

 
 
previous next
X