Vánoční večírek o.s. Naše Vratislavice

Vyberte audiozáznam, který chcete načíst do přehrávače.

previous next
 

Vážení čtenáři a příznivci!

Dovolujeme si Vás všechny pozvat na Vánoční večírek našeho občanského sdružení, který se bude konat v úterý 17. prosince od 17:30 v Malém sále kulturního centra 101010. Na programu bude dobrá zábava, ochutnávky cukroví a jiných domácích pochutin a taky trocha nutné rekapitulace končícího roku.

Připomeneme si, co se nám ve Vratislavicích povedlo, co se nám nepovedlo a kam bychom se chtěli posunout v roce příštím.

Věříme, že tuto příležitost využijete a dorazíte v hojném počtu. Už se moc se těšíme, až Vás poznáme osobně!

Za kolektiv o.s. Naše Vratislavice – Jana Schlegelová, 10. prosince 2013.

(0)(0)

Pravidla diskuze na Našich Vratislavicích vychází z netikety

Nezapomínejte, že na druhém konci diskuze jsou lidé, nikoli počítač. Do diskuze na našem webu se snažte psát to, co byste ostatním dokázali říct i do očí.

Dodržujte obvyklá pravidla slušnosti normálního života. Co je nevhodné v obvyklém životě, je samozřejmě nevhodné i na internetu. Vaše diskuzní příspěvky by se měly vyvarovat nepodložených pomluv a lží. Urážlivé výroky vůči ostatním nejsou vítány. Budeme rádi, když svůj příspěvek uvedete pod svým reálným jménem.

A nakonec - vyhrazujeme si právo vulgární a hrubé výrazy nahrazovat hvězdičkami (vždy s příslušnou poznámkou o redakční editaci komentáře). Nedokážete-li se bez vulgarit vyjádřit, použijte hvězdičky rovnou sami. :-)

Děkujeme Vám, že diskutujete na našem webu a respektujete tyto zásady!

2 komentářů u článku Vánoční večírek o.s. Naše Vratislavice

  1. Ondřej Livora

    Není na čase odstranit pozvánku na teto Vánoční večírek?

    (0)(0)
    • Nevím, nemazala bych, je uveden datum a všem asi dojde, že je to již neaktuální.. Ale je fajn to mít v deníku sdružení vedeno... 🙂 Snad to lze překousnout.

      (0)(0)
 

 
 
previous next
X