Rozhodujeme o složení zastupitelstva

Vyberte audiozáznam, který chcete načíst do přehrávače.

previous next
 

Vážení čtenáři,

již jsme rozhodli o podobě vratislavického zastupitelstva, které nás bude provázet následující čtyři roky. Nyní sledujeme sčítání hlasů.

Protože Vratislavice jsou malý rybník na to, aby se probíraly ve volebním studiu ČT, připravili jsme pro Vás pár základních odkazů. Až bude znám link na sčítání Vratislavic, doplníme i ten. Sledujte nás online!

Server volby.cz a přímo výsledky pro Vratislavice

Stav sčítání a výsledky na idnes.cz

Stav sčítání okrsků

Chcete-li se s námi podělit o dojmy v průběhu sčítání, můžete! Třeba tady dole v komentářích nebo na našem facebookovém profilu.

Držme si palce!

Online přenos

22:26: Volby ve Vratislavicích ovládli Starostové, stejně tak ovládnou i nadpoloviční většinu v zastupitelstvu. Náš stručný přenos končí, všechna data najdete na odkazech výše. Administrátorka dnes už odchází spát. Dobrou noc!

19:57: Přidali jsme odkaz na server volby.cz a oficiální průběžné výsledky z Vratislavic.

19:45: K dispozici jsou první výsledky z vratislavického sídliště a okolí. Drtivě vedou Starostové.

19:15: Výše jsme přidali odkaz na zpracování výsledků Vratislavic na serveru idnes.cz. Zatím stále bez jakýchkoli dat.

18:18: Stále žádné výsledky za Vratislavice.

16:57: Už jsem zase online, nicméně pro Vratislavice nejsou zatím dostupná žádná data. Ale buďme trpěliví, platí to, co říkal pan Lebeda v ČT před chvílí. Radši sčítat dlouho a kvalitně, než rychle a s chybami.

16:29: Online přenos komplikuje skutečnost, že server volby.cz je přetížený a ze stanice administrátorky nedostupný. 🙂 Asi se budeme muset nechat překvapit!

15:10: Protože nevíme stále nic nového, připomeňme si, jak dopadly poslední komunální volby. Vyhráli je tehdy Starostové pro Liberecký kraj.

14:11: Doplnili jsme odkaz na stav nesečtených okrsků. Zatím jsou to všechny. 🙂

14:00: Volební místnosti se právě uzavřely.

Jana Schlegelová, 11. října 2014.

(0)(0)

Pravidla diskuze na Našich Vratislavicích vychází z netikety

Nezapomínejte, že na druhém konci diskuze jsou lidé, nikoli počítač. Do diskuze na našem webu se snažte psát to, co byste ostatním dokázali říct i do očí.

Dodržujte obvyklá pravidla slušnosti normálního života. Co je nevhodné v obvyklém životě, je samozřejmě nevhodné i na internetu. Vaše diskuzní příspěvky by se měly vyvarovat nepodložených pomluv a lží. Urážlivé výroky vůči ostatním nejsou vítány. Budeme rádi, když svůj příspěvek uvedete pod svým reálným jménem.

A nakonec - vyhrazujeme si právo vulgární a hrubé výrazy nahrazovat hvězdičkami (vždy s příslušnou poznámkou o redakční editaci komentáře). Nedokážete-li se bez vulgarit vyjádřit, použijte hvězdičky rovnou sami. :-)

Děkujeme Vám, že diskutujete na našem webu a respektujete tyto zásady!

Komentáře jsou uzavřeny.

 

 
 
previous next
X