Pozvánka na členské shromáždění

Vyberte audiozáznam, který chcete načíst do přehrávače.

previous next
 

Vážení členové a příznivci o.s. Naše Vratislavice!

Dovolujeme si Vás srdečně všechny pozvat v úterý 18. března od 18:00 do kavárny 101010 na druhé členské shromáždění našeho sdružení. Plánujeme zavzpomínat na to, co jsme v uplynulém roce dělali, zvolit nového místopředsedu a přizpůsobit se i formálně novému občanskému zákoníku.  Po skončení oficiální části, která nebude dlouhá, nás čeká už jen příjemná povinnost vést debaty na téma, kam náš obvod spěje a jestli se z něj stává – či nestává – „dobré místo pro život“. 🙂 Samozřejmě se dostaneme i k programu následujícího zastupitelstva.

Všichni jste zváni, setkání je samozřejmě otevřené. Je to také jedna z příležitostí, kdy je možné rozšířit naše řady! Tak neváhejte.

Za Naše Vratislavice o.s. Jana Schlegelová (předsedkyně).

10. března 2014.

(0)(0)

Pravidla diskuze na Našich Vratislavicích vychází z netikety

Nezapomínejte, že na druhém konci diskuze jsou lidé, nikoli počítač. Do diskuze na našem webu se snažte psát to, co byste ostatním dokázali říct i do očí.

Dodržujte obvyklá pravidla slušnosti normálního života. Co je nevhodné v obvyklém životě, je samozřejmě nevhodné i na internetu. Vaše diskuzní příspěvky by se měly vyvarovat nepodložených pomluv a lží. Urážlivé výroky vůči ostatním nejsou vítány. Budeme rádi, když svůj příspěvek uvedete pod svým reálným jménem.

A nakonec - vyhrazujeme si právo vulgární a hrubé výrazy nahrazovat hvězdičkami (vždy s příslušnou poznámkou o redakční editaci komentáře). Nedokážete-li se bez vulgarit vyjádřit, použijte hvězdičky rovnou sami. :-)

Děkujeme Vám, že diskutujete na našem webu a respektujete tyto zásady!

Komentáře jsou uzavřeny.

 

 
 
previous next
X