PF 2013 (s dárkem uvnitř)

Vyberte audiozáznam, který chcete načíst do přehrávače.

previous next
 

Klikněte na PFko pro jeho plné zobrazení. (Foto: Petr Jirásko)

Vážení přátelé!

Dovolujeme si Vám touto cestou popřát klidné prožití vánočních svátků a do nového roku posíláme přání toho nejlepšího. Doufáme, že i nadále budete pravidelně navštěvovat portál NašeVratislavice.cz, budete se zajímat o dění v našem obvodu a vnímat svět kolem sebe otevřenýma očima.

Za sebe Vám slibuji, že ani v příštím roce se nepřestanu snažit o to, aby náš obvod fungoval a byl k občanům vstřícný a otevřený. Bude-li to třeba (doufám, že nikoli), budu nadále překračovat klacky, které mi budou přistávat před dveřmi. Všechno kolem mě mi zatím dává sílu. Skvělí lidé, zdravá nálada, představa, že není zas tak těžké způsobit informační revoluci v obvodě, kde nic není… 🙂

Dovolte mi asi při této příležitosti malou rekapitulaci toho, co máme za sebou. Když jsem na podzim tohoto roku zakládala portál Naše Vratislavice, dělala jsem to unavená, trochu z povinnosti – z energetických rezerv otevřených čistým naštváním. Chtěla jsem elektronický zápis ze zastupitelstva, nedostala jsem ho. Chtěla jsem seznam faktur, dostala bych ho – ale za 2406 kč. Dneska? Zápisy budou od ledna na webu Vratislavic automaticky a faktury dostaneme za patnáct dní zadarmo! To je právě ten slibovaný vánoční dárek (viz fotografická příloha pod článkem). Zkrátka když se kouknu zpátky a zhodnotím uplynulé měsíce, povedlo se nám toho docela dost!

Na závěr trocha poděkování:

Díky hlavně Aničce Štekrové a Pavlu Hrstkovi – za to, že v tom jako občan nejsem sama!

Dík posílám i většině zastupitelů, kteří mají svůj podíl na tom, že třetí středa v měsících roku 2012 byla dnem, kdy jsem se  dobíjela… 🙂

A dík Vám všem, čtenářům našeho webu, kteří čtete a tu a tam nám i něco komentujete. Však by bylo celkem „na houby“ dělat tu informační revoluci jen pro sebe. Jste pro nás hrozně podstatní! Díky!

Veselé Vánoce!

Jana Schlegelová, 22. prosince 2012.

Příloha: Odpověď na moji stížnost ohledně vyřizování žádosti o informace a požadované výši úhrady.

 

 

 

(0)(0)

Pravidla diskuze na Našich Vratislavicích vychází z netikety

Nezapomínejte, že na druhém konci diskuze jsou lidé, nikoli počítač. Do diskuze na našem webu se snažte psát to, co byste ostatním dokázali říct i do očí.

Dodržujte obvyklá pravidla slušnosti normálního života. Co je nevhodné v obvyklém životě, je samozřejmě nevhodné i na internetu. Vaše diskuzní příspěvky by se měly vyvarovat nepodložených pomluv a lží. Urážlivé výroky vůči ostatním nejsou vítány. Budeme rádi, když svůj příspěvek uvedete pod svým reálným jménem.

A nakonec - vyhrazujeme si právo vulgární a hrubé výrazy nahrazovat hvězdičkami (vždy s příslušnou poznámkou o redakční editaci komentáře). Nedokážete-li se bez vulgarit vyjádřit, použijte hvězdičky rovnou sami. :-)

Děkujeme Vám, že diskutujete na našem webu a respektujete tyto zásady!

Jeden komentář u článku PF 2013 (s dárkem uvnitř)

  1. Pavel Sucharda

    Vážení,hodně zdraví,síly,štěstí do Nového roku 2013!

    (0)(0)
 

 
 
previous next
X