O projektu

Vyberte audiozáznam, který chcete načíst do přehrávače.

previous next
 
Kontakty

Cíl projektu Naše Vratislavice

Portál Naše Vratislavice si klade za cíl vtáhnout občany Vratislavic do dění v místní komunální politice. Aby obec fungovala a její vedení plnilo roli řádných hospodářů, nestačí vhodit jednou za čtyři roky lístek do volební urny. Na nedostatky je třeba upozorňovat neustále a za úspěchy je slušné chválit.

Počet občanů, kteří se zajímají pravidelně, je velmi málo. Masy přitahují velké kauzy – jako je například problematika územního plánu. Ta se dotýká každého! Ale ani dohled  všedních dní není radno podceňovat. Je třeba být obeznámen s tím, jak vypadá řízení naší obce v praxi.

Prostředky k dosažení cíle

  • Budeme přinášet aktuální audiozáznamy ze zastupitelstva městského obvodu.
  • Audiozáznamy budeme archivovat.
  • Budeme hlídat program zastupitelstva a stručně rekapitulovat průběh každého zasedání.
  • Tvoříme otevřené médium – uvítáme komentáře občanů i všech zastupitelů. Vítány jsou skutečně všechny názorové proudy.

Je spoustu cest, kudy lze Naše Vratislavice do budoucna rozvíjet, berte toto, prosím, jako náčrt první z nich. Související činnosti realizujeme ve svém volném čase, na svoje náklady. Práce je moc a času málo. 🙂 Omluvte tedy občasné nedostatky a nechme se všichni společně překvapit, kam nás budoucnost zavede.

Chcete se zapojit?

Chcete-li nám pomoci, uvítáme to! Ozvěte se nám buď na nějaký z kontaktů, nebo přijďte na pravidelné schůzky občanského sdružení.

(0)(0)
Nápověda
 

 
 
previous next
X