NOVOROČNÍ PŘÁNÍ – P.F. 2015

Vyberte audiozáznam, který chcete načíst do přehrávače.

previous next
 

Příjemné prožití vánočních svátků, pohodu štěstí a spokojenost v novém roce 2015 všem občanům městského obvodu Vratislavice nad Nisou přejí členové a příznivci zájmového spolku Naše Vratislavice.
Pevně věříme, se nám všem bude dařit naplňovat své tužby, přání a životní cíle i v novém roce a vše špatné se nám vyhne nebo se v dobré obrátí.

P.S. A ať už konečně napadne sníh, ta zima bez sněhu není hezká.

(0)(0)

Pravidla diskuze na Našich Vratislavicích vychází z netikety

Nezapomínejte, že na druhém konci diskuze jsou lidé, nikoli počítač. Do diskuze na našem webu se snažte psát to, co byste ostatním dokázali říct i do očí.

Dodržujte obvyklá pravidla slušnosti normálního života. Co je nevhodné v obvyklém životě, je samozřejmě nevhodné i na internetu. Vaše diskuzní příspěvky by se měly vyvarovat nepodložených pomluv a lží. Urážlivé výroky vůči ostatním nejsou vítány. Budeme rádi, když svůj příspěvek uvedete pod svým reálným jménem.

A nakonec - vyhrazujeme si právo vulgární a hrubé výrazy nahrazovat hvězdičkami (vždy s příslušnou poznámkou o redakční editaci komentáře). Nedokážete-li se bez vulgarit vyjádřit, použijte hvězdičky rovnou sami. :-)

Děkujeme Vám, že diskutujete na našem webu a respektujete tyto zásady!

Jeden komentář u článku NOVOROČNÍ PŘÁNÍ – P.F. 2015

 1. Angrešt Trpký

  Netrvalo to dlouho a nové vedení MO nám již nadělilo první z počínající série dárečků.

  Ze dne na den (!) byl vyhozen pan Janků, vedoucí TS, výkladní to skříně obvodu, kterou nám okolní obce závidí a kterého si váží a chválí i občané (z nichž mnoho nenajde na světě kolem sebe nic dobrého).

  Atmosféra na úřadě opět podle mých zpráv houstne k nesnesení (když "za Brauna" byla lidštější, opět, aspoň podle mých zprostředkovaných zpráv). Schopní a zodpovědní budou zřejmě vyštváni. Kdo zbyde?

  A komupak se asi připravuje místečko šéfa TS... pozorujme.

  Moc moc by pomohl funkční služební zákon. Jeho absence už způsobila po celé zemi za desítky let obrovské množství křivd a nepravostí.

  A chtěl bych za celou svou rodinu poděkovat panu Janků za jeho práci. Pěkné svátky všem. Ať je příští rok lepší.

  (0)(0)
 

 
 
previous next
X