Nápověda

Vyberte audiozáznam, který chcete načíst do přehrávače.

previous next
 
Nápověda

Chcete zveřejnit Váš článek?

Budeme moc rádi, když nám Vaše příspěvky ke zveřejnění budete zasílat na emailovou adresu jana@nasevratislavice.cz. Rádi je zveřejníme! Necenzurujeme – prosíme jen o dodržení základních pravidel slušnosti a samozřejmě – i tématickou blízkost k našemu obvodu. Uvítáme komentáře od občanů i zastupitelů.

Zvukové záznamy

Srdcem portálu Naše Vratislavice jsou audiozáznamy ze zastupitelstva Městského obvodu Liberec – Vratislavice nad Nisou.

Audiozáznamy si můžete poslechnout:

  1. Po jednotlivých bodech – vždy na stránce věnované danému zasedání.
  2. V přehrávači, který se nachází v hlavičce každé stránky portálu Naše Vratislavice.

Na obrázku je vyznačen přehrávač a související ovládací prvky. V přehrávači by měl být přednastavený jako výchozí audiozáznam z aktuálního zasedání zastupitelstva městského obvodu. V záznamu se pak mohou posluchači snadno pohybovat pomocí ovládacích šipek (dvojitá vpravo a dvojitá vlevo posouvají záznam v rámci jednání o bod vpřed, či vzad). K dispozici je také ovládání hlasitosti.

Rozšířené možnosti ovládání přehrávače zpřístupní šipka pod kalendářem. Ta otevře dialog, ve kterém je možné vybrat konkrétní bod k poslechu. Rozšířený dialog také umožňuje načíst do přehrávače audiozáznam jiného zasedání.

Avatar v komentáři

Pokud přidat svou fotografii (nebo osobní obrázek) ke komentářům na portálu Naše Vratislavice, stačí být registrován ve službě Gravatar.com. V té si můžete emailovou adresu, kterou uvádíte v komentáři, propojit s příslušnou fotografií – avatarem. Ten se pak bude zobrazovat u Vašich komentářů automaticky.

 

(0)(0)
Kontakty
 

 
 
previous next
X