Červen 2013: Pozvání na setkání sdružení

Vyberte audiozáznam, který chcete načíst do přehrávače.

previous next
 

Vážení příznivci!

Protože se zastupitelstvo koná mimo plánovaný termín již toto úterý (!) – sejdou se členové a příznivci občanského sdružení Naše Vratislavice v kavárně 101010 v pondělí 10. června – od 18:00. Jste zváni!

Budeme se těšit!

Jana Schlegelová, 9. června 2013.

(0)(0)

Pravidla diskuze na Našich Vratislavicích vychází z netikety

Nezapomínejte, že na druhém konci diskuze jsou lidé, nikoli počítač. Do diskuze na našem webu se snažte psát to, co byste ostatním dokázali říct i do očí.

Dodržujte obvyklá pravidla slušnosti normálního života. Co je nevhodné v obvyklém životě, je samozřejmě nevhodné i na internetu. Vaše diskuzní příspěvky by se měly vyvarovat nepodložených pomluv a lží. Urážlivé výroky vůči ostatním nejsou vítány. Budeme rádi, když svůj příspěvek uvedete pod svým reálným jménem.

A nakonec - vyhrazujeme si právo vulgární a hrubé výrazy nahrazovat hvězdičkami (vždy s příslušnou poznámkou o redakční editaci komentáře). Nedokážete-li se bez vulgarit vyjádřit, použijte hvězdičky rovnou sami. :-)

Děkujeme Vám, že diskutujete na našem webu a respektujete tyto zásady!

Jeden komentář u článku Červen 2013: Pozvání na setkání sdružení

  1. Pokud jde o zastupitelstvo, já jsem celý den pracovně v Praze a jisto jistě dorazím tak akorát na konec... Záznam se pokusíme nějak zařídit, ale berte to jako motivaci - nejlepší je zažít zastupitelstvo stejně na vlastní oči. Tak proč nezačít právě teď? 🙂

    (0)(0)
 

 
 
previous next
X